Skrandžio sulankstymo operacija

Skrandžio sulankstymo operacija

Naujas ir vis dar eksperimentiniu laikomas, tačiau efektyvus nutukimo gydymo būdas. Tai operacija, kurios metu nereikia pašalinti dalies skrandžio – užtenka pakeisti jo formą ir taip sumažinti tūrį. Tokiu būdu sumažinus skrandį jis greičiau užpildomas maistu, todėl valgydamas žmogus greičiau pasijunta sotus, mažėja alkio jausmas. Taikant šį metodą antsvoris dingsta greičiau nei po kitų procedūrų.

Pasiruošimas operacijai

Šis antsvorio gydymo būdas taikomas tik tiems pacientams, kurių kūno masės indekso rodiklis siekia bent 30 virš normos. Konsultacijos metu gydytojas taip pat įvertina paciento sveikatos būklę, istoriją, kitas aplinkybes, suplanuojamas individualus pasiruošimas operacijai.

Operacija

Atliekama laparoskopiniu būdu, užtrunka nuo 40 minučių iki 2 valandų. Skrandžio tūris mažinamas jo sieneles įstumiant į vidų ir taip kriaušės formos organas tampa panašus į vamzdelį, jo talpa sumažinama daugiau nei dvigubai. Procedūros metu organizme nepaliekami jokie svetimkūniai, nepašalinamos skrandžio dalys, skrandžio formą po kurio laiko galima atstatyti į pradinę.

Po operacijos

Ligoninėje po operacijos teks praleisti 1-2 dienas, rekomenduojama savaitę vengti darbo. Po operacijos organizmas visiškai atsistato po maždaug 4 savaičių, šiuo laikotarpiu taikomi mitybos ir fizinio aktyvumo apribojimai. Komplikacijų tikimybė yra minimali, gali laikinai padidėti rėmens graužimas.

Rezultatas

Kadangi šis metodas – dar sąlyginai naujas, jo poveikis vis dar analizuojamas, tačiau gastroenergologai vieningai sutaria, jog per 2 metus galima atsikratyti apie 55 proc. nepageidaujamo antsvorio.Nėra nieko brangiau už sveikatą

Rūpinkitės savimi ir neignoruokite simptomų, kurie kelia dvejones!
Susisiekite su gydytoju


PACIENTŲ ATSILIEPIMAI


Geriausias chirurgas ne tik Klaipėdoje, Lietuvoje, bet ir visame Pabaltyje. Gydytojas siekiantis įdiegti visas naujoves Lietuvoje. Ačiū gydytojui už profesionalumą. Dėka šio chirurgo neturiu jokių randų ar blogų prisiminimų apie savo operaciją. Donatas

- 2017-02-21

Labai geras ir profesionalus gydytojas. Puikiai išmanantis savo darbą. Viską atlieka laiku ir labai greitai. Adelė

- 2016-09-13