Anglijos lietuviams viršsvorio problemas padės išspręsti patyręs gydytojas

Sausio 31-vasario 1 dienomis Peterborough, Signature Health Clinic vyks susitikimas su Lietuvoje bei užsienyje pripažintu chirurgu Nerijumi Kaseliu, kuris specializuojasi skrandžio mažinimo operacijų atlikime.

Skrandžio mažinimo operacijos – tai inovatyvus būdas padedantis nutukusiems asmenims susigrąžinti gyvenimo kokybę. “Pasiekus tam tikrą svorį – numesti kilogramų nei dietomis, nei fiziniu aktyvumu nepavyksta, kadangi sutrinka žmogaus organizmo sistema, atsiranda daug pašalinių skydliaukės problemų, kurios trukdo susitvarkyti su dideliu svoriu. Tuomet skrandžio mažinimas tampa geriausia alternatyva” – patirtimi dalijasi chirurgas.

Chirurginis nutukimo gydymas taikomas taikomas asmenims, kurių KMI didesnis nei 30. Dažniausiai greta viršsvorio tokie žmonės skundžiasi ir sąnarių skausmais, virškinimo problemomis, diabetu, kuris dažnai po operacijos (numetus svorio) – išgydomas.

Išimtinais atvejais skrandžio mažinimas atliekamas ir mažiau sveriantiems pacientams, tačiau dažniausiai jie skundžiasi ligomis, kurios apsunkina kasdienybę. Ne veltui sakoma, kad skrandžio mažinimo operacija gali padėti susigrąžinti funkcionalų gyvenimą.

Po operacijos pradėjus  metams žmogus dažniausiai atsikrato iki 70-ies procentų savo kūno svorio. Žinoma, viskas priklauso nuo žmogaus, kadangi jis taip pat turi įdėti pastangų. Skrandžio mažinimo operacijos padeda panaikinti alkį, žmogus jaučiasi sotus, dažnai krentantis svoris paskatina ir didesnį fizinį aktyvumą. Laikantis dietologo sudaryto rekomendacinio mitybos plano kilogramai ne tik krenta, tačiau pasiekus tam tikrą ribą – sėkmingai pavyksta išlaikyti svorį.

Gyd. N. Kaselis pirmiausia rekomenduoja apsilankyti pas dietologą, psichologą ir tik pasikalbėjus su jais, išbandžius kitus svorio mažinimo būdus – kreiptis pagalbos į chirurgus. Tai turi būti paskutinis žingsnis. Galima tik pasidžiaugti, kad jis dažniausiai sėkmingas.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie skrandžio mažinimo operacijas – tokiu atveju kviečiame Jus konsultacijai.

Jos metu bus aptarti:

  • Operacijos tipai;
  • Kainos;
  • Pasiruošimas;
  • Pooperacinį laikotarpis;
  • Ir t.t.

Registracija yra būtina.

Registracija: kaselis@gastroklinika.lt

Daugiau info susisiekus kontaktais: +447 825 428891, Diana.