Triukai, kurie be vargo padės atsikratyti kelių kilogramų

Daugelis žmonių galvoja, kad liekniems mesti svorį yra paprasčiau. Ypač, kai iki „pilnos laimės“ reikia atsikratyti vos kelių kilogramų. Deja, tikrai ne,  kadangi 10 kg nutukusiam žmogui numesti yra paprasčiau nei 2 kg lieknam.

O kad svorio mažinimas ir apimčių tobulinimas nebūtų toks sudėtingas – nurodysime kelis paprastus triukus, kurie padės be jokio vargo „atsisveikinti“ su keliais kilogramais.

Gilinkite žinias apie sveiką mitybą

Svorio metimas gali būti ne vargas, tačiau malonumas, jeigu skirsite dėmesio svorio metimo taisyklėms, jeigu domėsitės maistu, kuris yra sveikas, galiausiai, jeigu būsite fiziškai aktyvus žmogus ir tuo pačiu skaitysite – kaip galima suderinti visus šiuos komponentus.

Suvokus esminius organizmo poreikius ir tuo pačiu gyvenant pagal šias taisykles – kilogramai kris be jokio vargo. Kokia pagrindinė taisyklė?  Kalorijų turi būti suvartojama mažiau nei išdeginama. Žinoma, svarbiausia yra saikas. Taip pat laikytis šios taisyklės reikia valgant reguliariai, kasdien ir tuo pačiu tokį maistą, kuris būtų naudingas mūsų kūnui.

Šiuo metu yra labai daug knygų, kuriose vaizdžiai ir žmonėms suprantama kalba aiškinama – kaip reikia maitintis, kaip reikia gyventi sveikai. Pabandykite užsikrėsti sveiku gyvenimo būdu ir galbūt tai taps geriausias Jūsų gyvenimo sprendimas!

Permatomi indai – skatina daugiau valgyti

Nuo skaitymo link mažų triukų, kurie gali mus paskatinti kasdien valgyti daugiau. Apie ką mes? Apie indus, kurie veikia žmogaus psichiką.

Pavyzdžiui, ar žinojote, kad permatomi indai gali Jus paskatinti lėkštę įsidėti daugiau maisto nei naudojant spalvotus? Tikrai taip. Juolab, spalvoti teigiamai veikia žmogaus mąstymą tad net dietologai tikina, kad geriausia vakarinę valgyti ir ryškių, spalvotų indelių. Taip pat rinkitės tokius indus, kurie yra mažesnių matmenų, kadangi dideliuose net ir gana normali porcija tarsi „paskęs“ ir norisi įsidėti dar.

Nebesilaikykite dietų

Geriausias būdas numesti svorio yra visam laikui pamiršti dietas, kurios dažniausiai kankina ne tik žmogaus kūną, tačiau ir jo savimonę. Žinoma, dietos yra įvairios ne visos jos blogos, tačiau atsiminkite, kad kasdien reikia suvartoti tiek kalorijų, kiek būtina, kad Jūsų kūnas jaustųsi aprūpintas medžiagomis ir galėtų tinkamai funkcionuoti. Jeigu vartosime jų per mažai – galiausiai kilogramai sugrįš. Ir dažniausiai su kaupu.

Jūs nenorite valgyti!

Labai dažnai mums atrodo, kad norime valgyti todėl, kad geriame per mažai vandens. Taigi, gana paprastai galite pergudrauti alkio jausmą gerdami daugiau skysčių. Žinoma, reikia rinktis tokius, kuriuose mažai kalorijų. Tai gali būti balinta kava be cukraus, arbatos, tačiau geriausia – vanduo.

Teigiamas požiūris į save

Visi žmonės, kurie numetė daug svorio, sutinka, kad teigiamas požiūris į save yra labai reikalingas tada, kai metami kilogramai. Kodėl? Kadangi tai motyvuojama.

Juk svoris dažniausiai metamas siekiant geriau jaustis, tad kai žmogus save myli – motyvacijos daugiau. Lygiai taip pat ir skrandžio mažinimo operacijos dažniausiai pasirenkamos tuomet, kai žmogus supranta, kad laikas keistis ir pagaliau susigrąžinti gyvenimą.

Miegokite ir ilsėkitės!

Galiausiai, sveikas gyvenimo būdas be gero miego ir poilsio paprasčiausiai neįmanomas, tad būtinai leiskite sau per savaitę bent porą dienų visiškai atsipalaiduoti, gerai išsimiegoti ir daugiau laiko skirti sau.