Straipsniai

Naujausi tyrimai: nutukimas sukelia vėžį!

Nutukimas – rykštė šiuolaikiniams žmonėms, kuri aktyvėja dažnėjant psichologinėms problemoms, susijusioms su apsivalgymu, ir tęsiasi link fizinių kūno pokyčių, kurie pakeičia ne tik išvaizdą, tačiau sukelia ir įvairiausias sveikatos problemas.

Skaityk!

Mitai apie skrandžio mažinimo operaciją

Daugeliui žmonių maistas yra svarbi gyvenimo dalis. Tiksliau galima būtų sakyti – būtina. Tačiau kol vieni valgo, kad gyventų, kiti – gyvena, kad valgytų. Sumažinti potraukį maistui tikrai įmanoma. Svarbiausia -ryžtis.

Skaityk!

Valgote mažai, tačiau svoris vis auga? Mitybos taisyklės, kurias turi žinoti kiekvienas

Kai kurių žmonių gyvenimas – ištisa kova su svoriu: nuolatinės dietos, mažos porcijos, angliavandenių mažinimas, fizinis aktyvumas… Deja, rezultatas ne visada džiugina. Ką tai reiškia?

Skaityk!

Ruošiamės skrandžio mažinimo operacijai: atmintinė

Kiekvienam pacientui skiriame užtektinai dėmesio. Tiek, kiek reikia, kad jis suprastų, jog operacija yra gana paprasta ir padės sėkmingai susimažinus skrandį pradėti naują gyvenimą.

Skaityk!

Sėkmingos patirtys!

Meilė sau turėtų būti kiekvieno siekiamybė! Skirkite sau dėmesio ir tapsite laimingu žmogumi. Jeigu turite sveikatos problemos – kreipkitės, išspręsime jas kartu.

Skaityk!

Mitybos niuansai po skrandžio mažinimo operacijos

Vis dar gajus mitas, kad po skrandžio mažinimo operacijos reikės labai kardinaliai keisti savo mitybą. Būtent šis faktas ir gąsdina daugelį žmonių, kurie pergyvena, kad maistas visiškai nebeneš jokio džiaugsmo.

Skaityk!

Video atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

Jeigu kyla klausimų dėl operacijos, svorio bei kitų niuansų ir prieš registruodamiesi vizitui norite kuo daugiau sužinoti – siūlome peržiūrėti šiuos video, kuriuose patirtimi dalijasi chirurgas Nerijus Kaselis.

Skaityk!