Straipsniai

Tiesa ir mitai apie karpas. Gyd. A. Palšio patarimai

Nors daugelis žmonių karpų labai nesureikšmina, tačiau joms atsiradus siūlome kuo greičiau imtis naikinimo priemonių. Ir ne tų, kurias rekomendavo močiutės, tačiau mediciniškai patvirtintų. Tokių, kurios gali padėti netik panaikinti karpas, tačiau ir užkirsti kelią tolimesniam jų atsiradimui. Apie karpas iš jų žalą kalbamės su chirurgu A. Palšiu, kuris užsiima karpų šalinimu.

Skaityk!

A. Palšis apie odos darinius: „Svarbiausia – nelaukti“

Nors naujai ant kūno atsiradę odos dariniai kelia daug klausimų, kartais baiminasi dėl jų kilmės, tačiau retas drįsta kreiptis pas gydytoją, kadangi tai tik… kažkokie odos pakitimai, dėmelės, spuogiukai.

Skaityk!

Triukai, kurie be vargo padės atsikratyti kelių kilogramų

Daugelis žmonių galvoja, kad liekniems mesti svorį yra paprasčiau. Ypač, kai iki „pilnos laimės“ reikia atsikratyti vos kelių kilogramų. Deja, tikrai ne,  kadangi 10 kg nutukusiam žmogui numesti yra paprasčiau nei 2 kg lieknam.

Skaityk!

Anglijos lietuviams viršsvorio problemas padės išspręsti patyręs gydytojas

Sausio 31-vasario 1 dienomis Peterborough, Signature Health Clinic vyks susitikimas su Lietuvoje bei užsienyje pripažintu chirurgu Nerijumi Kaseliu, kuris specializuojasi skrandžio mažinimo operacijų atlikime.

Skaityk!

Mityba: ko turėtume pasimokyti iš sportininkų?

Mokytis sveikos mitybos iš aktyviai sportuojančių žmonių nėra labai tikslinga, kadangi jie turi suvartoti kur kas daugiau kalorijų nei tie, kurie kasdien juda mažai, juolab, kasdien suvartojamo maisto pagrindas yra iš baltymų, o reikalingi ir angliavandeniai bei riebalai.

Skaityk!

Patarimai, kurie padės pakeisti Jūsų mitybos įpročius

Mityba mūsų gyvenime užima labai svarbią vietą. Ne tik todėl, kad ji suteikia galimybę mums kasdien atlikti tam tikras funkcijas, mes įgauname jėgų, tačiau tinkamai pasirinktas arba nepasirinktas maistas lemia ir mūsų savijautą: tiek fizinę, tiek psichologinę.

Skaityk!

Jūratė: “1,5 mėn. Po operacijos – minus 12 kg.”

Kalbame su dar viena gyd. N. Kaselio paciente Jūrate. Straipsnio herojė nuotraukomis pasidalinti nepanoro, tačiau patirtimi, savo pokyčiais džiugina gydytoją. Tikime, kad nudžiugins ir Jus, kadangi kartais reikia labai mažai, kad gyvenimas taptų kur kas spalvingesnis.

Skaityk!

Algis: “Nepasitenkinimas savo kūnu padrąsino skrandžio mažinimo operacijai”

Pasyvus gyvenimo tempas, nesveikas maistas, nuolatinis sėdėjimas prie TV – XXI amžiaus rykštė. Natūralu, kad ji iššaukia tiek fizines, tiek psichologines problemas.

Skaityk!

Skrandžio mažinimas: mitai ir faktai

Jeigu esate nutukęs – siūlome daugiau pasidomėti skrandžio mažinimo operacijomis, kurios jau ne vienerius metus sėkmingai daromos Lietuvoje. Anksčiau karaliavęs skrandžio žiedas šiuo metu dedamas gana retai, kadangi atsirado inovatyvesnės operacijos, kurios padeda pasiekti kur kas geresnių rezultatų.

N. Kaselis: “Kaip kino teatre, taip ir operacinėje trimatis vaizdas – neapsakomai geresnis”

Operacija trimatėje erdvėje – tai ne naujo filmo pavadinimas, o realybė. Nuo šiol Respublikinės Klaipėdos ligoninės abdominalinės (pilvo) chirurgijos gydytojai pacientus operuoja pasitelkdami 3D technologijas.

Skaityk!

6 pagrindinės riebalų deginimo taisyklės

Skaityk!

Patarimai, kurie padės išlaikyti numestą svorį

Kad pavyktų kuo paprasčiau išlaikyti dailias kūno linijas – nurodysime kelis patarimus, kurie  leis visą gyvenimą džiaugtis tinkamu svoriu.

Skaityk!

Subalansuotos mitybos taisyklės. Patarimai, kurie padės atsikratyti kelių kilogramų be jokio vargo

Kai kurie žmonės visą gyvenimą kovoja su svoriu, alina savo organizmą dietomis, kenčia jų psichologinė būsena, kadangi kai žmogus nesijaučia sotus – jis nesijaučia laimingas.

Skaityk!

Ruošiamės skrandžio mažinimo operacijai: atmintinė

Kiekvienam pacientui skiriame užtektinai dėmesio. Tiek, kiek reikia, kad jis suprastų, jog operacija yra gana paprasta ir padės sėkmingai susimažinus skrandį pradėti naują gyvenimą.

Skaityk!

Sėkmingos patirtys!

Meilė sau turėtų būti kiekvieno siekiamybė! Skirkite sau dėmesio ir tapsite laimingu žmogumi. Jeigu turite sveikatos problemos – kreipkitės, išspręsime jas kartu.
Skaityk!

Koks kūno svoris yra per didelis?

Šiais laikais kūno kultas pastatytas ant pjede stalo. Anksčiau buvo garbinamas jaunas kūnas, šiuo metu – lieknas kūnas, kadangi tokį gali turėti visi nepriklausomai nuo savo amžiaus.

Skaityk!

Gydytojas Nerijus Kaselis: “Kiekvienas pacientas – asmenybė“

Visi nori būti sveiki, tačiau ne visi deda užtektinai pastangų, kad tokie būtų. Jeigu paklaustumėte, koks yra sveikatos receptas – daugelis gydytojų atsakytų, kad sveika mityba, fizinis aktyvumas bei pozityvios mintys.

Skaityk!

10 patarimų, kurie padės pakeisti mitybos įpročius

Jūsų dėmesiui nurodysime 10 patarimų, kurie padės išmokti tinkamai maitintis ir apskritai gyventi sveikiau.

Skaityk!

Nutukimo gydymas – pagalba, kai niekas nebegali padėti

Apie nutukimo operacijas (skrandžio rezekcija, skrandžio apylankos operacija, skrandžio sulankstymo operacija) kalbama labai daug. Kol vieniems atrodo, kad nutukimas yra nerimta liga, nuo kurios geriausias vaistas – saikas, tuo tarpu su dideliu antsvoriu kovojantys žmonės tikina, kad tai – ne tik fizinė, tačiau ir psichologinė problema. Juolab pasiekus tam tikrą svorį jo metimas tampa rimtu iššūkiu, kuris įveikiamas ne visiems.

Skaityk!

Badavimas – blogiausias svorio metimo būdas

Dažnas svorį metantis asmuo teigia, kad jis visiškai nevalgo, tačiau svoris ne tik kad nekrenta, tačiau suvalgius net ir mažiausią sumuštinuką – jis paauga. Skamba baisiai? Štai kas Jūsų laukia tokiu atveju, jeigu alinsite savo organizmą, jeigu nesuteiksite jam galimybės gauti reikalingų medžiagų, galiausiai, jeigu kalorijų deficitas bus toks didelis, kad net suvalgyta salota iškart virs kilogramais.

Read More

Klaipėdos chirurgai – geriausi Lietuvoje?

Sudėtingą, ypatingai didelės apimties kasoje esančio vėžio šalinimo operaciją Klaipėdos apskrities ligoninės medikai atliko laparoskopiniu būdu.

Skaityk!

Savaitė po skrandžio mažinimo operacijos: lūkesčiai ir realybė

Natūralu, kad net ir šiais laikais, kai skrandžio mažinimas tampa tokia dažna praktika, dalis žmonių vis dar baiminasi, kelia labai daug klausimų, bendrauja su tais, kurie jau išbandė operaciją.

Skaityk!

Mitybos niuansai po skrandžio mažinimo operacijos

Vis dar gajus mitas, kad po skrandžio mažinimo operacijos reikės labai kardinaliai keisti savo mitybą. Būtent šis faktas ir gąsdina daugelį žmonių, kurie pergyvena, kad maistas visiškai nebeneš jokio džiaugsmo.
Skaityk!

Valgote mažai, tačiau svoris vis auga? Mitybos taisyklės, kurias turi žinoti kiekvienas

Kai kurių žmonių gyvenimas – ištisa kova su svoriu: nuolatinės dietos, mažos porcijos, angliavandenių mažinimas, fizinis aktyvumas… Deja, rezultatas ne visada džiugina. Ką tai reiškia?

Skaityk!

Gyvenimas po svorio mažinimo operacijos: mityba ir psichologiniai niuansai

Skrandžio mažinimo operacijos, kaip ir kiti svorio mažinimo būdai, sąlygoja labai daug skirtingų gyvenimo poslinkių. Daugelis žmonių taip nori tapti lieknesni, taip skuba pagaliau įtilpti į seniai nebenešiojamus drabužius, kad nepagalvoja, jog nukritus svoriui jų gyvenimas dažniausiai visiškai pasikeičia.

Skaityk!

Naujausi tyrimai: nutukimas sukelia vėžį!

Nutukimas – rykštė šiuolaikiniams žmonėms, kuri aktyvėja dažnėjant psichologinėms problemoms, susijusioms su apsivalgymu, ir tęsiasi link fizinių kūno pokyčių, kurie pakeičia ne tik išvaizdą, tačiau sukelia ir įvairiausias sveikatos problemas.
Skaityk!

Diana apie skrandžio mažinimo operaciją: „Ryžtis operuotis paskatino nuolatinės dietos ir vis grįžtantis svoris“

Pacientė tikina, kad operacijos kaina, palyginus su nauda – minimali, kadangi nemažai teko investuoti į pokyčių neatnešusias dietas bei procedūras.

Skaityk!

Mitai apie skrandžio mažinimo operaciją

Daugeliui žmonių maistas yra svarbi gyvenimo dalis. Tiksliau galima būtų sakyti – būtina. Tačiau kol vieni valgo, kad gyventų, kiti – gyvena, kad valgytų. Sumažinti potraukį maistui tikrai įmanoma. Svarbiausia -ryžtis.
Skaityk!

Skrandžio rūgštingumo mažinimas natūraliais būdais

Daugelis viršsvorį turinčių žmonių skundžiasi ir skrandžio rūgštingumo problemomis. Išties, didelis svoris ir skrandžio rūgštingumas turi labai dideles sąsajas, kadangi tiek vieną, tiek kitą problemą iššaukia netinkama mityba. Visgi, kaip ir beveik su bet kokiomis ligomis – kovoti su skrandžio problemomis galima natūraliais metodais. Išbandyti patarimai – vertingi, tačiau tai –  tik pagalbininkai, tačiau jeigu turite GERL problemų – būtina kreiptis į specialistą.

Skaityk!

Video atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus

Jeigu kyla klausimų dėl operacijos, svorio bei kitų niuansų ir prieš registruodamiesi vizitui norite kuo daugiau sužinoti – siūlome peržiūrėti šiuos video, kuriuose patirtimi dalijasi chirurgas Nerijus Kaselis.
Skaityk!